Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de dulgherie
- Număr anunț
- DA21549387
- Autoritate contractantă
- CENTRUL METROPOLITAN DE EDUCATIE SI CULTURA "IOAN I DALLES (CUI 4266693)
- Furnizor / câștigător
- ERGO MEX SRL (CUI RO13890555)
- Cod CPV
- 45422000-1 · Lucrari de dulgherie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 431.484,88 RON
- Valoare atribuită
- 431.484,88 RON
- Data publicării
- 23.10.2018 18:49
- Termen limită
- 29.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.10.2018 16:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
431.484,88 RON
din 431.484,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro