Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REVIZIE PERIODICA DUSTER
- Număr anunț
- DA21548612
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI GIURGIU (CUI 9902350)
- Furnizor / câștigător
- EUROCAR SUD S.A. (CUI RO6278996)
- Cod CPV
- 50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 772,77 RON
- Valoare atribuită
- 772,77 RON
- Data publicării
- 23.10.2018 15:47
- Termen limită
- 29.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.10.2018 09:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
772,77 RON
din 772,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro