Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PLACA SOCLU 24,5X6,5BURG. PLUS 2554-9553
- Număr anunț
- DA21547199
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01517 (CUI 4447371)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44912200-8 · Gresie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 410,62 RON
- Valoare atribuită
- 410,62 RON
- Data publicării
- 23.10.2018 14:47
- Termen limită
- 28.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.10.2018 15:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
410,62 RON
din 410,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro