Ofertă acceptată Cumpărare directă

SET VIDEOINTERFON COMMAX ECO SET - 2 SETURI

Număr anunț
DA23118689
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI RO4204259)
Furnizor / câștigător
SPYSHOP SRL (CUI RO25051565)
Cod CPV
32552600-3 · Interfoane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.630 RON
Valoare atribuită
1.630 RON
Data publicării
23.05.2019 14:42
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 10:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.630 RON

din 1.630 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.