Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intocmire studiu geotehnic

Număr anunț
DA23117912
Autoritate contractantă
COMUNA LUNA (CUI 4546960)
Furnizor / câștigător
GEOTECHMI SRL (CUI 21924810)
Cod CPV
71332000-4 · Servicii de inginerie geotehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.300 RON
Valoare atribuită
10.300 RON
Data publicării
23.05.2019 14:13
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 11:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.300 RON

din 10.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.