Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLATOU ALUMINIUM UNICA FOLOSINTA 35CM

Număr anunț
DA21554828
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA PENTRU SPORT SI TINERET GALATI (CUI RO27459111)
Furnizor / câștigător
POMADRA SRL (CUI RO22750380)
Cod CPV
39222110-8 · Cutite si farfurii de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
286,40 RON
Valoare atribuită
286,40 RON
Data publicării
24.10.2018 11:41
Termen limită
29.10.2018 17:00
Data finalizării
24.10.2018 13:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

286,40 RON

din 286,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.