Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET -USTENSILE DE BUCATARIE

Număr anunț
DA21550691
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC ADY ENDRE (CUI 24290041)
Furnizor / câștigător
MARI POP DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 27278247)
Cod CPV
39221100-8 · Ustensile de bucatarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.652,40 RON
Valoare atribuită
3.652,40 RON
Data publicării
24.10.2018 09:13
Termen limită
29.10.2018 17:00
Data finalizării
24.10.2018 12:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.652,40 RON

din 3.652,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.