Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de prelucrare,curatare,restaurare și transfer casete video
- Număr anunț
- DA21538933
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA JUDETEANA ALEXANDRU SI ARISTIA AMAN (CUI 4332185)
- Furnizor / câștigător
- AZIOX S.R.L. (CUI 38854108)
- Cod CPV
- 92221000-6 · Servicii de productie de televiziune (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.210 RON
- Valoare atribuită
- 33.210 RON
- Data publicării
- 23.10.2018 09:53
- Termen limită
- 28.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.10.2018 09:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
33.210 RON
din 33.210 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro