Ofertă acceptată Cumpărare directă

Taurolock Hep500 10ml Sol antimicrobiana de catetere

Număr anunț
DA23135525
Autoritate contractantă
Centrul Medical de Diagnostic, Tratament Ambulatoriu si Medicina Preventiva (CUI 4283325)
Furnizor / câștigător
KAPAMED INTERNATIONAL SRL (CUI RO29589509)
Cod CPV
33692800-5 · Solutii de dializa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.450 RON
Valoare atribuită
5.450 RON
Data publicării
27.05.2019 11:02
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.450 RON

din 5.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.