Ofertă acceptată Cumpărare directă

GLYPRESSIN

Număr anunț
DA23134897
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
PHARMAFARM S.R.L. (CUI RO200106)
Cod CPV
33642000-2 · Preparate hormonale sistemice, cu exceptia hormonilor sexuali (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.554,04 RON
Valoare atribuită
13.554,04 RON
Data publicării
27.05.2019 10:40
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 11:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.554,04 RON

din 13.554,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.