Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem de colorare ST INFINITY H&E STAINING SYSTEM, pentru automatul de colorare Leica ST5020

Număr anunț
DA23134750
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC NICOLAE MALAXA (CUI 4203938)
Furnizor / câștigător
BRAINS M & A CONSULTING SRL (CUI 34353490)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
960 RON
Valoare atribuită
960 RON
Data publicării
27.05.2019 10:35
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 12:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

960 RON

din 960 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.