Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rovinieta - taxa de drum

Număr anunț
DA21548682
Autoritate contractantă
APIA - CENTRUL JUDETEAN DOLJ (CUI 20765768)
Furnizor / câștigător
SCALA ASSISTANCE SRL (CUI RO17929585)
Cod CPV
22453000-0 · Viniete de automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
878,08 RON
Valoare atribuită
878,08 RON
Data publicării
23.10.2018 15:49
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
24.10.2018 09:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

878,08 RON

din 878,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.