Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MEDICAMENTE:SARGENOR X 20 SOL. ORALA 1g/5ml, Hepaid Junior x 100ml Sirop, Osteocare Sirop 200ml
- Număr anunț
- DA23129974
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Iasi (CUI 9899076)
- Furnizor / câștigător
- CASA DAMAJ SRL (CUI RO12321420)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 123,55 RON
- Valoare atribuită
- 123,55 RON
- Data publicării
- 24.05.2019 13:56
- Termen limită
- 01.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.05.2019 13:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
123,55 RON
din 123,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro