Ofertă acceptată Cumpărare directă

Televizor 80 cm, HD

Număr anunț
DA21552208
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Infectioase si Tropicale "Dr. Victor Babes (CUI 4266049)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
32324000-0 · Televizoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.159,20 RON
Valoare atribuită
19.159,20 RON
Data publicării
24.10.2018 10:10
Termen limită
29.10.2018 17:00
Data finalizării
24.10.2018 10:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.159,20 RON

din 19.159,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.