Ofertă refuzată Cumpărare directă

ANVELOPA 295/80R22,5 152/148J M+S

Număr anunț
DA23101763
Autoritate contractantă
TRANSURB S.A .GALATI (CUI RO10890801)
Furnizor / câștigător
KILLTEC SRL (CUI RO6245590)
Cod CPV
34352000-9 · Pneuri pentru sarcina mare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.067,24 RON
Valoare finală
8.067,24 RON
Data publicării
22.05.2019 12:54
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.