Ofertă acceptată Cumpărare directă

SPACLU INOX CU INSERTIE METALICA 100 MM

Număr anunț
DA21544563
Autoritate contractantă
Muzeul Judetean de Istorie si Arheologie Prahova (CUI 2843442)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44812400-9 · Articole pentru zugravi si decoratori (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
85,90 RON
Valoare atribuită
85,90 RON
Data publicării
23.10.2018 13:14
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 14:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

85,90 RON

din 85,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.