Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cablu optic 3,5 mm/230
- Număr anunț
- DA21546910
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
- Furnizor / câștigător
- KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI RO22505268)
- Cod CPV
- 33124100-6 · Aparate de diagnosticare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.831,90 RON
- Valoare atribuită
- 1.831,90 RON
- Data publicării
- 23.10.2018 14:37
- Termen limită
- 29.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.10.2018 10:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.831,90 RON
din 1.831,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro