Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie directa mese

Număr anunț
DA23139417
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic "Constantin Noica" Sibiu (CUI 4307025)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39121200-8 · Mese (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
836,96 RON
Valoare atribuită
836,96 RON
Data publicării
27.05.2019 13:26
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 13:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

836,96 RON

din 836,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.