Ofertă refuzată Cumpărare directă

Aleze

Număr anunț
DA23137161
Autoritate contractantă
Centrul de Asistenta Medico-Sociala Bacesti (CUI 16385442)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
Cod CPV
39512100-5 · Cearsafuri (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.137,40 RON
Valoare finală
3.137,40 RON
Data publicării
27.05.2019 11:59
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 12:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.