Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 5,3% sub estimat
Telacomp - Comprese din tifon cu fir radioopac ţesut, in 12 straturi LAVETE STERILE 10 X 20 CM
- Număr anunț
- DA23136952
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA (CUI 4547117)
- Furnizor / câștigător
- PAUL HARTMANN SRL (CUI RO3102390)
- Cod CPV
- 39520000-3 · Articole textile confectionate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.400 RON
- Valoare atribuită
- 10.800 RON 5,3% sub estimat
- Data publicării
- 27.05.2019 11:51
- Termen limită
- 01.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.05.2019 13:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.800 RON
din 11.400 RON estimat
5,3%
Adjudecat la 94,7% din estimat · economie 600 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.