Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lichid parbriz 5L

Număr anunț
DA23133051
Autoritate contractantă
CENTRUL MULTICULTURAL "LIVIU REBREANU" AIUD, DIRECTIE MUNICIPALA DE CULTURA (CUI 16862800)
Furnizor / câștigător
AUTOTALLER SRL (CUI RO24308831)
Cod CPV
39831500-1 · Produse de curatat pentru automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
84,04 RON
Valoare atribuită
84,04 RON
Data publicării
27.05.2019 09:23
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 09:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

84,04 RON

din 84,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.