Ofertă acceptată Cumpărare directă

Instalatie aer conditionat DC Inverter Inventor 12000 BTU/h

Număr anunț
DA23132029
Autoritate contractantă
S.C. ECO-SAL S.A. (CUI RO24898139)
Furnizor / câștigător
INTERFRIG SERVICE SRL (CUI RO16324020)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.748 RON
Valoare atribuită
1.748 RON
Data publicării
27.05.2019 07:57
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 11:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.748 RON

din 1.748 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.