Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rezervor vas

Număr anunț
DA23124395
Autoritate contractantă
S.C. COMPANIA MUNICIPALA CONSOLIDARI S.A. (CUI RO37764937)
Furnizor / câștigător
Adisson It Services (CUI ro25933072)
Cod CPV
44411700-1 · Scaune, capace, vase, cuve si rezervoare pentru closete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.465,40 RON
Valoare atribuită
4.465,40 RON
Data publicării
24.05.2019 10:21
Termen limită
30.05.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 10:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.465,40 RON

din 4.465,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.