Ofertă acceptată Cumpărare directă

T FILTRU AER

Număr anunț
DA23138144
Autoritate contractantă
TEGA S.A. (CUI RO8670570)
Furnizor / câștigător
CONTITECH TRANS SRL (CUI RO15542573)
Cod CPV
42913500-4 · Filtre de aspiratie a aerului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
145 RON
Valoare atribuită
145 RON
Data publicării
27.05.2019 12:38
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 13:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

145 RON

din 145 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.