Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE REPARARE SI INLOCUIRE CONSUMABILE APARATE DE ANESTEZIE PC - 16702 + BA - 16741

Număr anunț
DA23137728
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PLOIESTI (CUI 2844545)
Furnizor / câștigător
DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI RO2836925)
Cod CPV
50420000-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical si chirurgical (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.704,93 RON
Valoare atribuită
8.704,93 RON
Data publicării
27.05.2019 12:22
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 13:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.704,93 RON

din 8.704,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.