Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartus toner HP CB435/436A/285A/278A/Canon LBP6020/6200 M1522NF compatibil
- Număr anunț
- DA21554366
- Autoritate contractantă
- CASA JUDETEANA DE PENSII VASLUI (CUI 13589944)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL COMPUTERS SRL (CUI RO18506010)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 336,12 RON
- Valoare atribuită
- 336,12 RON
- Data publicării
- 24.10.2018 11:25
- Termen limită
- 29.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.10.2018 12:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
336,12 RON
din 336,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro