Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TONER+CILINDRU
- Număr anunț
- DA21548527
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala "Ion Heliade Radulescu (CUI 14077799)
- Furnizor / câștigător
- OBSIDIAN COM SRL (CUI RO21102615)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.245 RON
- Valoare atribuită
- 1.245 RON
- Data publicării
- 23.10.2018 15:43
- Termen limită
- 28.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.10.2018 16:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.245 RON
din 1.245 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro