Ofertă acceptată Cumpărare directă

TONER CANON

Număr anunț
DA21547190
Autoritate contractantă
ORASUL COMANESTI (CUI 4353269)
Furnizor / câștigător
DIGIT-ALL SRL (CUI RO22688629)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
68 RON
Valoare atribuită
68 RON
Data publicării
23.10.2018 14:46
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 15:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

68 RON

din 68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.