Ofertă acceptată Cumpărare directă

Toner Konica Minolta TN-116 (Negru)

Număr anunț
DA21539323
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAIL DRUMES BALS (CUI 13009419)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI RO17563840)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
284,02 RON
Valoare atribuită
284,02 RON
Data publicării
23.10.2018 10:06
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
24.10.2018 09:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

284,02 RON

din 284,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.