Ofertă acceptată Cumpărare directă

CONTOR CU FLANSE DN 50

Număr anunț
DA23130759
Autoritate contractantă
COMUNA ROSIILE (PRIMARIA COMUNEI ROSIILE) (CUI 2539495)
Furnizor / câștigător
VILFOREST SRL (CUI RO12617485)
Cod CPV
44470000-5 · Produse din fonta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.277,50 RON
Valoare atribuită
1.277,50 RON
Data publicării
24.05.2019 14:52
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 09:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.277,50 RON

din 1.277,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.