Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitia de hartie copiator A4

Număr anunț
DA21553709
Autoritate contractantă
Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Giurgiu (CUI 13476015)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI RO9098809)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.857,50 RON
Valoare atribuită
2.857,50 RON
Data publicării
24.10.2018 11:03
Termen limită
29.10.2018 17:00
Data finalizării
24.10.2018 11:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.857,50 RON

din 2.857,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.