Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet produse alimentare
- Număr anunț
- DA23139050
- Autoritate contractantă
- GRADINITA DE COPII NR.2 TARGOVISTE (CUI 4279898)
- Furnizor / câștigător
- AMUN JOURNEY S.R.L. (CUI RO36749904)
- Cod CPV
- 15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 763,93 RON
- Valoare atribuită
- 763,93 RON
- Data publicării
- 27.05.2019 13:12
- Termen limită
- 01.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.05.2019 13:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
763,93 RON
din 763,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro