Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BIZHUB 226 cu tava multibypass ,RADF DF-625 , DUPLEX AD-509, Kit MK- 749, toner TN-118, placa retea
- Număr anunț
- DA21555092
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.14 (CUI 29024520)
- Furnizor / câștigător
- QUASIT SYSTEMS SRL (CUI RO26302266)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.021,85 RON
- Valoare atribuită
- 3.021,85 RON
- Data publicării
- 24.10.2018 11:49
- Termen limită
- 29.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.10.2018 11:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.021,85 RON
din 3.021,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro