Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sursa Sirtec-High Power Eco II, 450W
- Număr anunț
- DA21552109
- Autoritate contractantă
- Orasul Zimnicea (CUI 4652732)
- Furnizor / câștigător
- EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI RO17563840)
- Cod CPV
- 30237100-0 · Piese pentru computere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 133,61 RON
- Valoare atribuită
- 133,61 RON
- Data publicării
- 24.10.2018 10:06
- Termen limită
- 29.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.10.2018 12:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
133,61 RON
din 133,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro