Ofertă acceptată Cumpărare directă

LAPTOP DELL, PROCESOR I5-7200U , 3,10 Ghz, 15,6", Full HD, 4Gb, HDD- 1Tb, licenta windows 10 inclus

Număr anunț
DA21548417
Autoritate contractantă
Comuna Parjol (CUI 4455498)
Furnizor / câștigător
DIGIT-ALL SRL (CUI RO22688629)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.519 RON
Valoare atribuită
2.519 RON
Data publicării
23.10.2018 15:37
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
24.10.2018 07:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.519 RON

din 2.519 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.