Ofertă acceptată Cumpărare directă

Imprimanta Samsung

Număr anunț
DA21547310
Autoritate contractantă
Comuna Lazarea (CUI 4368006)
Furnizor / câștigător
SERVER HARGITA SRL (CUI 15306211)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
266,39 RON
Valoare atribuită
266,39 RON
Data publicării
23.10.2018 14:51
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
24.10.2018 09:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

266,39 RON

din 266,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.