Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop ASUS X542UA-DM597R, Intel Core i5-8250U pana la 3.4GHz, 15.6" Full HD, 4GB, 500GB, Intel HD G

Număr anunț
DA21546821
Autoritate contractantă
Directia de Asistenta Sociala Sfantu Gheorghe (CUI 14583567)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.268,82 RON
Valoare atribuită
2.268,82 RON
Data publicării
23.10.2018 14:35
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 15:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.268,82 RON

din 2.268,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.