Ofertă acceptată Cumpărare directă

determinarea factorilor nocivi

Număr anunț
DA23134286
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LANGA INALTA CURTE DE CASATIE SI JUSTITIE (CUI 4364748)
Furnizor / câștigător
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Pentru Protectia Muncii Alexandru Darabont (CUI RO1558391)
Cod CPV
90711500-9 · Monitorizare de mediu, alta decat cea pentru constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.750 RON
Valoare atribuită
1.750 RON
Data publicării
27.05.2019 10:18
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 12:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.750 RON

din 1.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.