Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 30,3% sub estimat
Servicii cazare Curs Managementul resurselor umane si salarizarea personalului din sectorul public
- Număr anunț
- DA23138462
- Autoritate contractantă
- ?COALA GIMNAZIALA NR.1 JEGALIA (CUI 24079550)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIAŢIA UNIVERSITARĂ COLUMNA (CUI RO32781309)
- Cod CPV
- 55100000-1 · Servicii hoteliere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.802,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.952,38 RON 30,3% sub estimat
- Data publicării
- 27.05.2019 12:50
- Termen limită
- 01.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.05.2019 14:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.952,38 RON
din 2.802,50 RON estimat
30,3%
Adjudecat la 69,7% din estimat · economie 850,12 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.