Ofertă acceptată Cumpărare directă

ASIGURARI GENERALE SI ASIGURARI DE VIATA

Număr anunț
DA23132662
Autoritate contractantă
COMUNA SATULUNG (CUI 3626905)
Furnizor / câștigător
LESINSCHI DANIEL - ASISTENT IN BROKERAJ (CUI 39825305)
Cod CPV
66510000-8 · Servicii de asigurare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.989 RON
Valoare atribuită
2.989 RON
Data publicării
27.05.2019 09:01
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 11:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.989 RON

din 2.989 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.