Ofertă acceptată
Cumpărare directă
OXIMED SPRAY CUTANAT*59.5G - COMBINATII
- Număr anunț
- DA21555546
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf. Ioan" Galati (CUI 3346875)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
- Cod CPV
- 33631200-4 · Emoliente si protectoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 89 RON
- Valoare atribuită
- 89 RON
- Data publicării
- 24.10.2018 12:06
- Termen limită
- 29.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.10.2018 14:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
89 RON
din 89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro