- Număr anunț
- DA21555366
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UM 02605 Bucuresti (CUI RO4221110)
- Furnizor / câștigător
- MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI RO16752778)
- Cod CPV
- 34312000-7 · Piese pentru motoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 498 RON
- Valoare atribuită
- 498 RON
- Data publicării
- 24.10.2018 11:59
- Termen limită
- 29.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.10.2018 12:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
498 RON
din 498 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro