Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 22,1% sub estimat
produse de curatenie
- Număr anunț
- DA21553612
- Autoritate contractantă
- Orasul Anina (Primaria Orasului Anina Caras Severin) (CUI 3227912)
- Furnizor / câștigător
- ACVILA SRL (CUI RO1071948)
- Cod CPV
- 39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 138,14 RON
- Valoare atribuită
- 107,56 RON 22,1% sub estimat
- Data publicării
- 24.10.2018 11:00
- Termen limită
- 29.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.10.2018 11:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
107,56 RON
din 138,14 RON estimat
22,1%
Adjudecat la 77,9% din estimat · economie 30,58 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.