Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cutie cu 5 laturi, dimensiunea exterioara : 650(l)x300(a)x400(h)mm

Număr anunț
DA21547562
Autoritate contractantă
Teatrul Mic (CUI 4267036)
Furnizor / câștigător
J&J GROUP SRL (CUI RO14450110)
Cod CPV
31219000-4 · Cutii de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
289,74 RON
Valoare atribuită
289,74 RON
Data publicării
23.10.2018 15:01
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 15:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

289,74 RON

din 289,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.