Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE INTRETINERE SI REPARATII ECHIPAMENTE FRIGORIFICE CFP BAIA SPRIE

Număr anunț
DA21546187
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
FRIGOALEX SERVICE SRL (CUI RO12527501)
Cod CPV
45331231-4 · Lucrari de instalare de echipament frigorific (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.162 RON
Valoare atribuită
27.162 RON
Data publicării
23.10.2018 14:12
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 14:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.162 RON

din 27.162 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.