Ofertă refuzată
Cumpărare directă
PRESTARE SERVICII INFORMATICE
- Număr anunț
- DA23109968
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Recuperare Medicala Baile Felix (CUI 4245038)
- Furnizor / câștigător
- FOFIU EMANUEL (CUI 19659607)
- Cod CPV
- 85112000-7 · Servicii de asistenta spitaliceasca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.000 RON
- Valoare finală
- 20.000 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 09:42
- Data finalizării
- 27.05.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.