Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rola cearceaf UF 60X50 2STRATURI HARTIE + POLIETILENA

Număr anunț
DA23134180
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA TULCEA (CUI 7480097)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI RO23801784)
Cod CPV
33770000-8 · Articole de hartie pentru uz sanitar (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
520 RON
Valoare atribuită
520 RON
Data publicării
27.05.2019 10:12
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 12:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

520 RON

din 520 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.