Ofertă acceptată Cumpărare directă

Planul vector al cimitirului comun din localitatea Sf. Gheorghe

Număr anunț
DA23134880
Autoritate contractantă
TEGA S.A. (CUI RO8670570)
Furnizor / câștigător
3D GEO LASER SRL (CUI 32702712)
Cod CPV
71354000-4 · Servicii de cartografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.000 RON
Valoare atribuită
12.000 RON
Data publicării
27.05.2019 10:40
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 10:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.000 RON

din 12.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.