Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de canalizare si reparatii diverse
- Număr anunț
- DA21549571
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA DR.IOAN MIHALYI DE APSA (CUI 27030542)
- Furnizor / câștigător
- NAVICOM SRL (CUI 11836266)
- Cod CPV
- 45332000-3 · Lucrari de instalatii de apa si canalizare si de conducte de evacuare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.718,66 RON
- Valoare atribuită
- 21.718,66 RON
- Data publicării
- 24.10.2018 07:40
- Termen limită
- 29.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.10.2018 10:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
21.718,66 RON
din 21.718,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro