Acasă · Licitații
· Lucrari de montare de acoperitoare de podea si de pereti si lucrari de tapetare (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de montat acoperitori la podele si pereti
- Număr anunț
- DA21547992
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI SIBIU (CUI 4306941)
- Furnizor / câștigător
- EDIFICE SRL (CUI RO15794201)
- Cod CPV
- 45432000-4 · Lucrari de montare de acoperitoare de podea si de pereti si lucrari de tapetare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 99.514,39 RON
- Valoare atribuită
- 99.514,39 RON
- Data publicării
- 23.10.2018 15:17
- Termen limită
- 29.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.10.2018 10:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
99.514,39 RON
din 99.514,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro